ROUTE 15 MC

KlubiMotoklubi ROUTE 15 MC on loodud 2000. aastal. Klubi algatajateks olid Rapla ja lähiümbruse mootorrattahuvilised, kes juba varem koos Eestimaa teid mootorratastel mõõtsid.

Klubi eesmärk on ühendada Raplamaa mootorrattureid, liita inimesed, kes on pühendunud mootorratastele ja kõigele sellega seonduvale, et luua ühtne vennaskond, kes tunnustab klassikalise MC põhimõtteid ja reegleid.

Motoklubi nimi ROUTE 15 MC tuleneb Tallinn-Rapla-Viljandi maanteest, mis kannab maanteeregistris numbrit 15. Motoklubi ROUTE 15 MC vapivärvid on must, hall ja valge.

Klubi esimene president ja tulihingeline arendaja oli Jaan Heinsalu. Kahjuks ei olnud Jaanil võimalik lõpule viia kõiki oma plaane ja unistusi. Tema eluküünal kustus 2001. aasta 1. mail. R.I.P. Jaani viimane puhkepaik asub Järvakandi
kalmistul.

2008. aastal võeti motoklubi ROUTE 15 MC Eesti Mootorrattaklubide Ühendusse EMCA ja oli selle ühenduse liige kuni selle lõpuni 2011. aastal.

2009. aastast on motoklubil ROUTE 15 MC klubimaja Raplas, Viljandi mnt 114.

Motoklubi ROUTE 15 MC on avatud organisatsioon. Meiega ühinema on oodatud kõik, kes omavad sõitvat mootorratast ning soovivad järgida meie motoklubi põhimõtteid ja reegleid.

Kõik teed viivad Raplasse!

ROUTE 15 MC